Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

OFERTA

W naszej pracy kierujemy się nadrzędną zasadą - najwyższa jakość jest kluczem do skutecznej diagnostyki. Z tego względu wciąż udoskonalamy nasze zaplecze sprzętowe oraz szkolimy się, aby nasze usługi pozostawały na najwyższym światowym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wielkiemu zaangażowaniu, jesteśmy w stanie zapewnić komfort i szybkość w wykonywaniu zleconych badań. Z szerokiej gamy badań jakie jesteśmy w stanie Państwu oferować należy wymienić:

 
  • Zdjęcia RTG klatki piersiowej i narządów klatki piersiowej
  • Zdjęcia RTG układu kostnego
  • Zdjęcia RTG układu pokarmowego
  • Badania kontrastowe układu pokarmowego
  • Urografie, cystografie, diagnostyka układu moczowego
  • Zdjęcia RTG czaszki, zatok przynosowych, kości twarzoczaszki
  • Zdjęcia punktowe zębów oraz zdjęcia panoramiczne (tyko oddział Częstochowa)

 

 

Wyniki badań są zawsze opisane przez specjalistę Radiologa, wydawane Pacjentowi w możliwie najszybszym terminie (zazwyczej kolejny dzień roboczy po dniu wykonania badania). Wszelkie wątpliwosci są rozwiewane przez wydawanie zaleceń co do ewentualnych kolejnych kroków diagnostycznych w tym rownież poszerzenie klasycznej diagnostyki obrazowej o kolejne zdjęcia rentgenowskie. Współpracujemy z wieloma ośrodkami POZ oraz szpitalnymi co zapewnia Pacjentom wykonanie nieodpłatnych badań na podstawie zawartych umów. Pacjenci mogą również zgłosić się ze skierowaniem z placówki z którą nie posiadamy umowy - badanie może wtedy zostać wykonane odpłatnie zgodnie z obowiązującym cennikiem (cennik można poznać zgłaszając sie do naszej najbliższej placówki lub zadając pytanie drogą mailową lub telefoniczną). Badania w naszych placówkach są wykonywane prawie w 100% w dniu zgłoszenia się Pacjenta, brak jest terminów oczekiwania, Pacjent zgłasza się ze skierowaniem i tego samego dnia i często "od ręki" wykonujemy zleconą diagnostykę. Zachęcamy do korzystania z naszych usług, oraz do kontaktu z nami, wszelkie formy kontaktu przedstawiono w sekcji "Kontakt".